Asystent/-ka Kierownika Projektu

Niestety ogłoszenie nie jest już aktualne

Nieaktualna oferta info
Warszawa, mazowieckie
nieaktualne
Umowa o pracę, Kontrakt b2b
Pełny etat

Zakres obowiązków

  • Bieżąca współpraca z kierownikiem projektu oraz pozostałymi członkami zespołu projektowego.
  • Wsparcie kierownika projektu w zakresie tworzenia, kontroli budżetów i harmonogramów projektowych, sporządzanie notatek ze spotkań, wkładu do raportów kontraktowych, nadzoru nad pracami realizowanymi przez podwykonawców.
  • Praca z dokumentacją kontraktową projektów, korespondencja z klientem, udział spotkaniach statusowych z klientem, wsparcie podczas postępowań przetargowych.
  • Tworzenie prezentacji projektowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie zaocznych studiów II stopnia (preferowane kierunki: zarządzanie projektami, analiza biznesowa)
  • Zdolność analitycznego myślenia.
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Elastyczność i wielozadaniowość.
  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność.
  • Rzetelność i terminowość.
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Dyspozycyjności.

Oferujemy

  • Udział w dużych, ciekawych projektach wdrożeniowych w sektorze energetycznym - każdy jest inny i wymaga indywidualnego podejścia.
  • Wyzwania projektowe - pozostawiamy dużą dozę swobody w działaniu.
  • Poznanie w praktyce procedur uczestnictwa w przetargach prowadzonych w ramach Prawa Zamówień Publicznych.
  • Unikalny, koleżeński zespół wdrożeniowy.
  • Każdy dzień pracy jest inny - nie wprowadzamy monotonni i stagnacji.