Elektryk

Elektryk

Niestety ogłoszenie nie jest już aktualne

Nieaktualna oferta info
Warszawa, mazowieckie
nieaktualne
Umowa o pracę, Kontrakt b2b, Umowa zlecenie
Pełny etat

Zakres obowiązków

  • Diagnozowanie usterek oraz ocena stanu technicznego urządzeń pomiarowych i linii zasilających.
  • Pomiar sygnałów oraz zakłóceń w sieci niskiego napięcia.
  • Uruchamianie lub przywracanie prawidłowej zdalnej transmisji danych z liczników energii.
  • Współpraca z działem inżynieryjnym w zakresie prowadzonych projektów.

Wymagania

  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Umiejętność interpretacji schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej urządzeń.
  • Posiadanie uprawnień elektrycznych do 1 kV w zakresie eksploatacji.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych.
  • Mile widziana znajomość technologii i urządzeń pomiarowych stosowanych w dziedzinach pokrewnych: telekomunikacji, energetyce itp.

Oferujemy

  • Różnorodność codziennych zadań.
  • Kompleksowe wdrożenie w pracę z unikalną aparaturą diagnostyczną i technologiami komunikacji.
  • Wsparcie pomocnej i wykwalifikowanej kadry technicznej.
  • Elastyczny czas pracy w koleżeńskiej atmosferze.
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania.