Młodszy / Młodsza inżynier wsparcia technicznego

Warszawa
Ważna do: 09-08-2024
jeszcze przez 16 dni
Umowa o pracę
Pełny etat

Zakres obowiązków

  • Codzienne wsparcie kadry technicznej klienta (zdalne, jak i lokalne).
  • Bliska współpraca z działami badań i rozwoju producentów urządzeń i systemów zdalnego odczytu.
  • Testy oprogramowania.
  • Praca z dokumentacją techniczną, w tym pomoc w jej tworzeniu.
  • Tworzenie prezentacji i prowadzenie szkoleń.
  • Uruchamianie, integracja oraz diagnostyka urządzeń i systemów zdalnego odczytu.
  • Praca z dużymi zestawami danych diagnostycznych lub pomiarowych.
  • Niskopoziomowa analiza protokołów komunikacji (przewodowych i bezprzewodowych) pomiędzy poszczególnymi elementami systemu pomiarowego.

Wymagania

  • Inżynier wsparcia technicznego, którego poszukujemy, to osoba przede wszystkim otwarta na nowe wyzwania, która chce się rozwijać i zdobyć nowe kompetencje z pogranicza dziedzin takich, jak: informatyka, telekomunikacja, elektronika, energetyka. Osoba ta powinna posiadać wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, chętnie dzielić się nabytą wiedzą i wspierać klientów, którzy napotkali trudności na swojej drodze.

    Branża pomiarowa dla sektora energetycznego jest perspektywiczną niszą, w której tylko poprzez praktyczne projekty można zdobyć niezbędne kompetencje. My stwarzamy warunki do wdrożenia i rozwoju w tej unikalnej branży, realizując wdrożenia liczone w setkach tysięcy urządzeń pomiarowych na terenie Polski dla największych koncernów energetycznych w kraju.
  • Otwartość i pozytywne nastawienie do rozwiązywania nowych wyzwań, których nam nie brakuje.
  • Umiejętność efektywnej komunikacji i empatia.
  • Znajomość języka angielskiego (B2) i polskiego (C2).
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną.
  • Doświadczenie z obszaru elektroniki (obejmujące budowę i testowanie urządzeń elektronicznych).
  • Kompetencje z obszaru telekomunikacji (administracja siecią informatyczną, konfiguracja urządzeń sieciowych).
  • Dodatkowymi atutami będzie wiedza z zakresu miernictwa elektrycznego/elektronicznego.
  • Preferowane wykształcenie w jednym z kierunków: elektrotechnika, telekomunikacja, elektronika, informatyka.

Oferujemy

  • pensja: 6 000–8 000 zł brutto / mies.
  • system wynagrodzeń: stała podstawa wynagrodzenia + stała premia (np. kwartalna, roczna) + premia za wyniki
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • spotkania integracyjne

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: rekrutacja [at] esmetric.pl

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ESMETRIC GROUP sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę."