Młodszy / Młodsza tester manualny

Warszawa
Ważna do: 09-08-2024
jeszcze przez 16 dni
Umowa o pracę
Pełny etat

Zakres obowiązków

  • Testy oprogramowania na platformie Windows (90%) oraz Android (10%).
  • Uruchamianie, integracja oraz diagnostyka urządzeń i systemów zdalnego odczytu.
  • Bliska współpraca z działami R&D producentów urządzeń i systemów zdalnego odczytu.
  • Praca z dużymi zestawami danych diagnostycznych / pomiarowych.
  • Analiza protokołów komunikacji (przewodowych i bezprzewodowych) pomiędzy poszczególnymi elementami systemu pomiarowego.
  • Praca z dokumentacją techniczną, w tym jej tworzenie.

Wymagania

  • Poszukujemy ambitnych osób, pełnych energii i zaangażowania, które dołączą do zespołu jako Tester Manualny.

    Nie wymagamy doświadczenia.

    Będziesz miał/a możliwość zdobycia doświadczenia w zespole specjalistów w swojej branży, którzy z powodzeniem zrealizowali wdrożenia systemów pomiarowych liczone w milionach sztuk dla firm z sektora energetycznego.

    Twoim zadaniem będzie praca nad oprogramowaniem mobilnym i serwisowym do urządzeń elektronicznych.

    Jeśli czujesz, że dzięki sprawdzonym patentom branżowym, nieszablonowym podejściu oraz praktycznym inspiracjom mógłbyś pomóc nam w ulepszaniu naszego produktu, zapraszamy do aplikowania.
  • Preferowane wykształcenie w jednym z kierunków: informatyka / telekomunikacja / elektronika / elektrotechnika.
  • Otwartość i pozytywne nastawienie do rozwiązywania nowych wyzwań, których nam nie brakuje.
  • Język angielski (B2).
  • Język polski (C1).

Oferujemy

  • pensja: 6 000–8 000 zł brutto / mies.
  • elastyczne godziny pracy (bez pracy zdalnej)
  • budżet na szkolenia
  • międzynarodowe projekty
  • małe zespoły
  • przyjazna atmosfera
  • brak dress code’u
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • pakiet sportowy
  • prywatna opieka medyczna
  • parking na rowery
  • darmowa kawa / herbata / przekąski
  • spotkanie integracyjne

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: rekrutacja [at] esmetric.pl

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ESMETRIC GROUP sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę."