Serwisant

Serwisant

Niestety ogłoszenie nie jest już aktualne

Nieaktualna oferta info
Warszawa, mazowieckie
nieaktualne
Umowa o pracę, Kontrakt b2b, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie
Pełny etat

Zakres obowiązków

  • Diagnozowanie i serwis urządzeń Smart Grid.
  • Testowanie komunikacji pomiędzy urządzeniami - różne interfejsy i protokoły komunikacji.
  • Pomiary sygnałów oraz zakłóceń w sieci niskiego napięcia.
  • Tworzenie raportów z wykonanych testów i pomiarów.
  • Współpraca z pracownikami technicznymi naszych klientów.

Wymagania

  • Sprawne posługiwanie się komputerem, w tym Microsoft Office.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Uprawnienia elektryczne do 1 kV lub co najmniej znajomość zagadnień elektrycznych.
  • Umiejętność korzystania z urządzeń pomiarowych.
  • Analityczne myślenie, dynamizm w działaniu i zaangażowanie.
  • Chęć rozwoju i nauki, otwartość na nowinki techniczne

Oferujemy

  • Kompleksowe wdrożenie w pracę z unikalną aparaturą diagnostyczną i technologiami komunikacji.
  • Możliwość rozwiązywania ciekawych, złożonych problemów przy wsparciu pomocnej i wykwalifikowanej kadry technicznej.
  • Praca w koleżeńskiej atmosferze.
  • Możliwość zdobycia w krótkim czasie szerokiego spektrum nowych umiejętności.